Medlemmer i Trondhjems Byggmesterlaug

    Bedrift         Adresse  Postnr Mobil E-post 
     Johan  Andresen AS          Henrik Angels gt 26  7045 Trondheim  92664295  jo-andresen@jo-andresen.no
    AJ Sandnes Bygg AS         Stamphusveien 9 7374 Røros 90594830  
    Byggmester Andersen AS         Forbordveien 9 7563 Malvik 90705117 runarandersen92@gmail.com
     Bekken Bygg AS          Haakon VIIgt 13 b   7041 Trondheim 40603777 firmapost@bekkenbygg.no
     Byggm. Bergmann & Bjørgan  AS          Seljevegen 8  7058 Jakobsli  92434204  bybergmo@online.no
     Trebetong AS          Varmboveien 2  7224 Melhus  92880514  idar.bjerkenas@trebetong.no
     Braa & Sørvåg Bygg AS          Tillerbruvn 76  7092 Tiller  97762530 post@braasorvaag.no
     Byggm Bugge AS          Øvre Flatåsveg 16  7079 Flatåsen  95827007 ola@byggmesterbugge.com
     Fredheim & Paulsby Bygg AS          fossegrenda 30 b  7038 Trondheim  95020078 paulsby@fp-bygg.no
    Areal Bygg og Eiendomsservice AS          Malvikveien 452  7563 Malvik  90755489 post@areal-bygg.no 
     Byggm Herman Frost AS          Hoemshøgda 34  7036 Trondheim  41088500 firmapost@byggmesterfrost.no 
     Byggm Geir O Furunes AS          Industriveien 39 F  7080 Heimdal  92886140 geir@byggmester-furunes.no 
     Trio Bygg AS          Løvsetv 4  7224 Melhus  93400840 trio-a@online.no 
     Byggm. Sveinung Gjønnes AS          Hynnestien 7  7300 Orkanger  92094300 sveinung@byggmester-gjonnes.no 
    Ivar og Anitas Byggtjenester AS         Aunkleiva 5 7560 Vikhammer 95232072 amoldver@online.no
     Haw Entreprenør AS          Nyjordsveien 144  7036 Trondheim  95036487 roger@hawgruppen.no
     GB Mesterbygg AS          Nyjordsveien 18  7039 Trondheim  90507699 lars.erik@gbmesterbygg.no
    Holm Byggservice AS         Paul Røstadsvei 49  7039 Trondheim  93088388

marius@holmbyggservice.no

     Hagenbygg AS          Gamle Kongevei  7340 Oppdal  91156118 post@hagenbygg.no 
     Byggmester Hans Helseth AS          Devlesvingen 25  7041 Trondheim  92442092 hans@byggmesterhelseth.no 
     Fagsnekkern Robert Hilstad AS          Grilstadfjæra 32   7053 Ranheim  92267558

robert@fagsnekkern.no

     Byggm Hofstad AS          Gamle Åsvei 57b  7020 Trondheim  90815000 post@byggmesterhofstad.no 
    Byggmester Helge Johansen AS          Myrullveien 12  7160 Bjugn  91567206  helg-jo@online.no
    Nesvold Bygg AS         Selbuveien 1589 7580 Selbu 91690067 firmapost@nesvoldbygg.no
     Odd Petter Hosen AS            7178 Stokkøy  41928468 hosen@hosen.no 
     Byggmester Indergård og Nypan AS          Fossegrenda 3  7038 Trondheim  92809840 post@bin-as.no
     Jacobsen Sn.service AS          Stubbveien 10  7070 Bosberg  90570019 jacsnekk@online.no 
     Byggm. Karl F Jørgensen AS          Markaplassen 59  7054 Ranheim  92026433 kfjoerge@online.no
     Byggm. John Lervold AS            7230 Kvenvær  99485245 westbas@online.no 
     Tømrerfirma Arve Lund          Skjellan   7357 Skaun 93850826 arvelu3@online.no 
     Norgeshus Byggmester Johan Lundbo AS          Sigurd Jorsalfars veg 8  7052 Trondheim  91145771  johan.lundbo@norgeshus.no
     Byggm Gunnar Melting AS          Nedre Stibakken 20  7562 Hundhamaren  92609781 gunnar.melting@gmail.com 
     Gunnar Nordheim AS          Kattemsveien 11  7080 Heimdal  92833378 gn@gunnarnordheim.no 
     Møllenberg Byggm.forretning AS          Gyldenløves gt 29  7014 Trondheim  91107835 firmapost@mollenberg-bygg.no
     Sand Bygg AS            7100 Rissa  91129255 oddmund@sandbygg.no 
     Bolig & Næringsbygg AS          Industrveien 8   7200 Kyrksæterøra  98209777 firmapost@bnbygg.no 
     Skorstad Bygg AS          Skarpsnoveien 5   7540 Klæbu  90869616 roy@skorstadbygg.no
     Kronebygg Entreprenør  AS          Industriveien 5  7080 Heimdal  94485554 orjan@kronebygg.no 
    Tømrermester Arnstein Sørgård AS         Ranheimsfjæra 73  7053 Ranheim  95906370 arnstein@asorgard.as 
     Byggm Ingar Støkkan & co AS          Lillesjøveien 6  7562 Hundhamaren  92216898 post@byggmesterstokkan.no 
     AS Byggservice          PB 4243 Sluppen  7036 Trondheim  98252534 post@asbyggservice.no 
     Tradisjonsbygg  Trondheim AS          Gyldenløves gt 29 b  7045 Trondheim  41555592 torgeir@tradisjonsbygg-trondheim.no 
     VS Bygg AS         Stadsbygd  7105 Stadsbygd  91835749

john@vsbygg.no

    Varmbobygg AS         Klæbuveien196 A  7075 Tiller  48882785  jmi@varmbo.no
     Kotsøy Byggelag AS          Holtet 2  7290 Støren  90631921 otto.flatmo@gauldalen.no
     Åbygg Åfjord Datter  AS          Joakim breivolds alle 13  7170 Åfjord  97186926 abygg@c2i.net 
     TimberBygg AS         Ranheimsveien 7A 7044 Trondheim  97038640 anders@timberbygg.no 
   
 PERSONLIGE MEDLEMMER I TRONDHJEMS BYGGMESTERLAUG   
    Magnus F Aune           Sigmunds vei 1 D  7041 Trondheim  92442092  magnus.w.aune@gmail.com
     Martin Aursand          Kong Inges gt 2  7051 Trondheim    martin@timberbygg.no
     Jan Bordal          Gauldalen 8  7236 Hovin   jb@braasorvaag.no 
     Frode Einvik          Sagplassvn 42  7054 Ranheim   frode.einvik@velux.com 
     Morten Eklo          Tangenvegen 6  7353 Verdal  

 morten.eklo@nu

     Odd Terje Furunes          Okstadplassen 22C  7075 Tiller   odd.terje@online.no 
     Herman Frost          Hans Finnes gt. 25 c  7045 Trondheim   hermanfrost@gmail.com 
     Terje Gran          Lauritz Jenssensgt 43 b 7045 Trondheim 92638280 terje@terje-gran.no
    Geir M Gagnås         Darres Vei 26  7224 Melhus   gmg@trio-bygg.com
     Torstein Kristiansen          Solvollveien 13 b  7046 Trondheim   torstein@rotvoll.no 
     Ivar Kvalvær          Venusveien 21  7036 Trondheim   ivar@mollenberg-bygg.com 
     Nils Øyløkken           Gamle kongevei 34  7224 Melhus     nils.oey@gmail.com
    Nils Arne Haugum                    Hauglia 7 7070 Bosberg    
     Nils Sørvåg          Tillerbruvn 76  7075 Tiller    nils.soervaag@braasorvaag.no
     Are Søpstad          Hårstadhaugen 63  7091 Tiller  95846039 are@byggmestrene.no 
 
 
                     


© 2017 Byggmestrenes Servicekontor - Rekruttering, Fagopplæring, Bygg ,Tømrer,anbud