Medlemsnavn Adresse Epost Telefon Hjemmeside
Åbygg AS Vassneset 2 , 7170 Åfjord post@aabygg.no 97186926 Klikk herBesøk hjemmeside
AS Byggservice Fossegrenda 3, 7038 Trondheim post@asbyggservice.no 98252534 Klikk herBesøk hjemmeside
Barlien AS Spongdalsvegen 274, 7070 Bosberg johkrbar@online.no 92243265 Ingen
Basisbygg AS Tempeveien 17, 7031 TRONDHEIM post@basis-bygg.no 92060473 Klikk herBesøk hjemmeside
Bekken Bygg AS Haakon IIV gt 13 b , 7041 Trondheim firmapost@bekkenbygg.no 92411884 Klikk herBesøk hjemmeside
Bergstaden Bygg AS Malmvegen 742, 7380 Ålen post@bergstadenbygg.no 45793375 Klikk herBesøk hjemmeside
Bn Bygg AS Fossegrenda 7B, 7038 TRONDHEIM marius@bnbygg.no 91653143 Klikk herBesøk hjemmeside
Børset & Bjerkset Entreprenør AS Moøya, 7290 Støren tor.fossum@bbent.no 48247969 Klikk herBesøk hjemmeside
Braa & Sørvåg Bygg AS Tillerbruvn 76, 7092 Tiller post@braasorvaag.no 97762530 Klikk herBesøk hjemmeside
Bygg Trøndelag AS Hornebergvegen 10, 7038 TRONDHEIM niclas@byggtrondelag.no 452 10 899 Klikk herBesøk hjemmeside
Byggefirmaet R.Samdal Snekkeri AS Svingen 5, 7105 Stadsbygd roge-sam@online.no 91330864 Klikk herBesøk hjemmeside
Byggm Arnøy og Haugen AS Stavnevegen 9, 7019 Trondheim kontakt@bmah.no 40477980 Klikk herBesøk hjemmeside
Byggm. Bergmann & Bjørgan AS Seljevegen 8, 7058 Jakobsli post@bergmannogbjorgan.no 92434204 Ingen
Byggmester Bugge AS Industriveien 5, 7072 Heimdal lars@byggmesterbugge.com 90033007 Klikk herBesøk hjemmeside
Byggm Geir O Furunes AS Industriveien 39 F, 7080 Heimdal rune@furunes.as 48849122 Klikk herBesøk hjemmeside
Byggm Herman Frost AS Hoemshøgda 34, 7036 Trondheim Firmapost@byggmester-frost.no 41088500 Klikk herBesøk hjemmeside
Byggmester 1 AS Buengveien 103, 7099 Flatåsen post@byggmester1.com 45244219 Klikk herBesøk hjemmeside
Byggmester Breivik & Lyngen AS Smiskaret 75a, 7563 Malvik post@breivik-lyngen.no 99362732 Klikk herBesøk hjemmeside
Byggmester Graff AS Grønørveien 49, 7300 Orkanger roger@byggmestergraff.no 45831132 Ingen
Byggmester Gunnar Melting AS Grønbergssvingen 95, 7055 Hommelvik robertsollihaug@gmail.com 99246911 Ingen
Byggmester Hans Helseth AS Devlesvingen 25, 7041 Trondheim magnus@byggmesterhelseth.no 92442092 Klikk herBesøk hjemmeside
Byggmester Hofstad AS Østre Rosten 76B, 7075 Tiller post@byggmesterhofstad.no 90815000 Klikk herBesøk hjemmeside
Byggmester Indergård og Nypan AS Fossegrenda 3, 7038 Trondheim post@bin-as.no 93098277 Klikk herBesøk hjemmeside
Byggmester Johan Lundbo AS Sigurd Jorsalfars veg 8, 7052 Trondheim johan.lundbo@norgeshus.no 91145771 Klikk herBesøk hjemmeside
Byggmester Klefstad AS Høvevegen 33, 7350 Buvika erlendklefstad@gmail.com 90915352 Klikk herBesøk hjemmeside
Byggmester Knudsen AS Arkitekt Enbelsveg 22, 7053 RANHEIM peter@byggmesterk.no 92857200 Klikk herBesøk hjemmeside
Byggmester Pål Ole Selvnes AS Dammanvegen 2A, 7300 ORKANGER paalselvnes@outlook.com 95831846 Klikk herBesøk hjemmeside
Byggmester Riiber AS Ladehammerveien 25B, 7040 Trondheim riiber.bj@gmail.com 92627278 Klikk herBesøk hjemmeside
Byggmester Stuevold AS Måssåhatten 19 A, 7517 Hell erlend@byggmesterstuevold.no 45257683 Klikk herBesøk hjemmeside
Byggmester Wik AS Bortsveien 106, 7234 Ler tom@byggmesterwik.no 90363033 Klikk herBesøk hjemmeside
Din Vaktmester AS Ingvald Ystgaards veg 1, 7047 Trondheim kristian1@dinvaktmester.no 90505145 Klikk herBesøk hjemmeside
Dyrendahl Bygg AS Dørndalsveien 614, 7100 Rissa dyrendahlbyggas@gmail.com 91539530 Klikk herBesøk hjemmeside
EH Bygg AS Hitterveien 204, 7240 Hitra post@eh-bygg.no 97178505 Klikk herBesøk hjemmeside
Eie Bygg & Eiendom AS Lundemobakken 6, 7072 HEIMDAL even@eiebygg.no 95086587 Klikk herBesøk hjemmeside
EOK Bygg AS Melbyvegen 840, 7357 Skaun eok.bygg@gmail.com 99365628 Klikk herBesøk hjemmeside
Esma Bygg Anlegg AS Nordslettvegen 4A, 7038 TRONDHEIM espen@esmabygg.no 97101417 Klikk herBesøk hjemmeside
Etto Bygg AS Leangenveien 7, 7044 Trondheim johan.oldernes@ettobygg.no 95159980 Klikk herBesøk hjemmeside
EVO Entreprenør AS Leinbakkan 142, 7089 HEIMDAL ingvar@evoent.no 99534391 Klikk herBesøk hjemmeside
Fagsnekkern Robert Hilstad AS Grilstadfjæra 32, 7053 Ranheim robert@fagsnekkern.no 92267558 Klikk herBesøk hjemmeside
FR Bygg AS Fjordgata 33, 7010 TRONDHEIM robert.laukholm@blabolig.no 90724511 Ingen
Fredheim & Paulsby Bygg AS Fossegrenda 30 b , 7038 Trondheim firmapost@fp-bygg.no 95020078 Klikk herBesøk hjemmeside
Frøiland Bygg Skade AS Østre Rosten 84 E , 7092 Tiller hg@fbs.no 91361058 Klikk herBesøk hjemmeside
Gauldal Bygg AS Hofstadveien 42, 7224 Melhus jostein.flaa@norgeshus.no 47935701 Klikk herBesøk hjemmeside
Gjønnes Bygg AS Grønørveien 51, 7300 ORKANGER sveinung@gjonnes-bygg.no 92094300 Klikk herBesøk hjemmeside
Gunnar Nordheim AS Kattemsveien 11, 7080 Heimdal gn@gunnarnordheim.no 92833378 Klikk herBesøk hjemmeside
H-Bygg AS , 7212 Korsvegen rolf.olav@hbygg-as.no 93421638 Klikk herBesøk hjemmeside
Hagenbygg AS Gamle Kongevei 795, 7340 Oppdal post@hagenbygg.no 91156118 Klikk herBesøk hjemmeside
Haw Entreprenør AS Nyjordsveien 144, 7036 Trondheim roger@hawgruppen.no 95036487 Klikk herBesøk hjemmeside
Henriksen Bygg & Anlegg AS Kammen 51, 7083 Leinstrand christianmh@gmail.com 92490868 Klikk herBesøk hjemmeside
Holm Byggservice AS Paul Røstads Vei 49, 7039 Trondheim marius@holmbyggservice.no 93088388 Klikk herBesøk hjemmeside
Jacobsen Snekkerservice AS Postboks 6, 7498 Trondheim jacsnekk@online.no 90570019 Klikk herBesøk hjemmeside
Jara Bygg AS Postboks 3084 Jara Bygg AS, 7441 Trondheim jan@jarabygg.no 92639487 Klikk herBesøk hjemmeside
Johnsen Snekkerservice Vestre Oldervikvei 14, 7240 Hitra erlend_johnsen@hotmail.com 94164508 Klikk herBesøk hjemmeside
Karl Ove Bjørnstad AS Fjordgata 80 b, 7010 TRONDHEIM byggeplass@kobe.no 90603431 Klikk herBesøk hjemmeside
Kjell Hagen AS Sandmovegen 101, 7093 TILLER post@kjellhagen.no 90518117 Klikk herBesøk hjemmeside
Kjelstad Snekkerservice AS Frøsetåsen 4, 7290 STØREN t.kjelstad@gauldalen.no 93429431 Klikk herBesøk hjemmeside
KM Bygg AS Selsbakkvegen 26A, 7023 TRONDHEIM morten@kmb.as 91830116 Klikk herBesøk hjemmeside
Koteng Eiendom AS Skippergt. 14, 7042 TRONDHEIM fredrik@koteng.no 92045183 Klikk herBesøk hjemmeside
Kotsøy Byggelag , 7387 Singsås kjetil@kotsoybyggelag.no 97575159 Klikk herBesøk hjemmeside
Kulbrandstad Byggefirma AS Hølondveien 3060, 7213 Gåsbakken roar@kulbrandstad.no 48294417 Klikk herBesøk hjemmeside
Kvål Bygg AS Bennavegen 358, 7228 KVÅL steinstorsve@gmail.com 91809332 Klikk herBesøk hjemmeside
Kviteng Bygg AS Henrik Ourens veg 11, 7069 Trondheim kvitengbygg@gmail.com 92667038 Klikk herBesøk hjemmeside
Malum Bygg AS , 7387 Singsås malum.bygg@gauldalen.no 91513596 Klikk herBesøk hjemmeside
Meldal Byggservice AS Heggøya 20 , 7334 Storås post@mbygg.no 97538295 Klikk herBesøk hjemmeside
Melhus Bygg & Eiendom AS Drammensveien 55, 7224 Melhus halvor@melhus-bygg-eiendom.no 47330015 Klikk herBesøk hjemmeside
MH Snekkerservice Hopsjøåsen 30, 7250 MELANDSJØ stale@mhsnekker.no 46425584 Klikk herBesøk hjemmeside
Midttømme Entreprenør AS Tømmesdalsvegen 4, 7236 Hovin i gauldal arne@blinkhus-me.no 99426400 Klikk herBesøk hjemmeside
MT Bygg AS Bromstadveien 57, 7047 Trondheim tore@mtbyggas.no 90600847 Klikk herBesøk hjemmeside
Murtec AS Østre Rosten 16 B, 7075 TILLER post@murtec.no 97141689 Klikk herBesøk hjemmeside
Nesvold Bygg AS Selbuvegen 1589, 7580 Selbu firmapost@nesvoldbygg.no 91690067 Klikk herBesøk hjemmeside
NH Midt-Norge Eiendom AS Stavsjøveien 23, 7550 Hommelvik marius.endresen@norgeshus.no 93664694 Klikk herBesøk hjemmeside
Norgeshus Oppdal Bygg AS Nordre Industrivegen 54, 7340 Oppdal marta@oppdalbygg.no 99023901 Klikk herBesøk hjemmeside
Obos Block Watne Trøndelag Ranheimsveien 9, 7044 TRONDHEIM arild.samdal@obos.no 91704305 Klikk herBesøk hjemmeside
Odd Petter Hosen AS , 7178 Stokkøy hosen@hosen.no 41928468 Klikk herBesøk hjemmeside
Orion Vaktmesterservice AS Fossegrenda 7B, 7037 TRONDHEIM ketil@orionbygg.no 99231403 Klikk herBesøk hjemmeside
ProPlan Bygg as Brubakken 4a, 7353 Børsa mons@proplanbygg.no 40435810 Klikk herBesøk hjemmeside
Riis Eiendom AS Torgardstrøa 2, 7072 Heimdal erlendh@riis.no 92624108 Klikk herBesøk hjemmeside
Ruta AS Øvre Flatås vei 12, 7079 Flatåsen Rolf@ruta.no 97681986 Klikk herBesøk hjemmeside
Sand Bygg AS , 7100 Rissa oddmund@sandbygg.no 91129255 Klikk herBesøk hjemmeside
Service BN Bygg AS Fossegrenda 7 B, 7038 Trondheim pok@bnbygg.as 41412075 Klikk herBesøk hjemmeside
Siero AS Industriveien 43, 7080 HEIMDAL kristoffer@siero.no 45487584 Klikk herBesøk hjemmeside
SKS Flis og murservice AS Bromstadveien 57, 7047 Trondheim sigurd@sks-murogflis.no 97412250 Klikk herBesøk hjemmeside
Støren Treindustri AS , 7290 Støren post@storen-treindustri.no 93210212 Klikk herBesøk hjemmeside
Strinda Bygg AS Sagvegen 6E, 7038 TRONDHEIM jss@strindabygg.no 92836842 Klikk herBesøk hjemmeside
TFS Entreprenør AS Karivollvegen 106, 7224 Melhus mikal@tfsas.no 92880517 Klikk herBesøk hjemmeside
TimberBygg AS Ranheimsvingen 7 , 7044 Trondheim post@timberbygg.no 99159787 Klikk herBesøk hjemmeside
Tømrerfirma Kvarsnes AS Fossegrenda 24 , 7038 Trondheim post@kvarsnes.no 90794099 Klikk herBesøk hjemmeside
Tømrermester Arnstein Sørgård Ranheimsfjæra 73, 7053 Ranheim arnstein@asorgard.as 95906370 Klikk herBesøk hjemmeside
Tradisjonsbygg Trondheim AS Gyldenløves gt 29 b , 7045 Trondheim torgeir@tradisjonsbygg-trondheim.no 41555592 Klikk herBesøk hjemmeside
Trebetong Entreprenør AS Melhusveien 720, 7224 Melhus post@trebetong.no 72854260 Klikk herBesøk hjemmeside
Trepro AS , 7212 Korsvegen post@trepro.com 95184847 Klikk herBesøk hjemmeside
TresBygg AS Arne Garborgsvei 21B, 7071 Trondheim post@tresbygg.no 93205539 Klikk herBesøk hjemmeside
Trio Bygg AS Løvsetv 4, 7224 Melhus trio-a@online.no 93400840 Klikk herBesøk hjemmeside
Trondheim Murservice AS Fossegrenda 24, kjell@trondheim-murservice.no 98280413 Klikk herBesøk hjemmeside
Varig Bygg Mester AS PB 4009 Angeltrøa, 7457 Trondheim kfjorgensen@varigbygg.no 92026433 Klikk herBesøk hjemmeside
Varmbobygg AS Klæbuveien 196 a, 7037 Trondheim post@varmbo.no 48882781 Klikk herBesøk hjemmeside
Vinjes Transport, Avdeling Polygon Østre Rosten 98b, 7075 Tiller filip.husby@polygongroup.com 98232694 Klikk herBesøk hjemmeside
VS Bygg AS Stadsbygd, 7105 Stadsbygd john@vsbygg.no 91835749 Klikk herBesøk hjemmeside